Eladót keresünk Dunakeszi Decathlonba délután!

Munkabér: 1737 Ft/óra
Helyszín: Dunakeszi
Munkaidő: RUGALMAS!

Leírás:

Betöltött 18 éves kortól  nappali tagozatos diákokat (PASSZÍV FÉLÉVESEKET is) keresünk eladó és kasszás munkakörbe a Dunakeszi Decathlon áruházba, hosszabb távra!

Kijutás: BKK-s busszal Újpest központtól 20 percre. Újpestről, Angyalföldről könnyen megközelíthető a helyszín!

Bér: br.1737 FT/óra vasárnap pedig br.2605 Ft/óra

Munkakör: vevőknek segítsegnyújtás, ha kérik, kasszázás, áru rendezés

Beosztás: rugalmas, megbeszélés tárgya, hétvégén és hétköznapokon főleg délután!

Helyszín: Újpest pereme (helyrajzilag Dunakeszi, de BKK-s busszal lehet kijutni Ujpestről 15 p alatt)

Elvárás: sportok iránt erdeklòdés és/vagy jártasság, vevőközpntú hozzáállás

Előny (de nem feltétel): kasszás tapasztalat

Ha szeretnél értesülni hasonló jellegű munkákról akkor jelölj be minket Facebookon és egy csoporton belül üzenetben megkaphatod a legújabb munkák leírását és válaszolva jelentkezhetsz is!

Kattints a linkre: https://www.facebook.com/belaes.zsolt

Kapcsolattartó:

Szegedi Zsolt

Tel.: 06-30-8789136

E-amil: szegedizsolt@jobbkezek.hu

Nagy Béla

Tel.: 06-20-9227695

E-amil: nagybela@jobbkezek.hu