Ügyfélszolgálati munka (rendelések kezelése)

Munkabér: 1700 Ft/óra
Helyszín: Budapest XIII.
Munkaidő: RUGALMAS

Leírás:

Nappali tagozatos diákokat keresünk 18 éves kortól Ügyfélszolgálati munkára!

FELADATOK:  Az ügyfélszolgálat a cég lelke. Fő feladata a vásárlókkal való kommunikáció: felmerülő kérdések megválaszolása és problémák gyors megoldása. Továbbá a partneréttermekkel való egyeztetés és a futárok munkájának segítése. A kommunikáció első sorban chaten zajlik, közvetlen, barátságos hangnemben. Mindenkit tegezünk és emotikonokkal és kedvenc gifekkel színesítjük a beszélgetést. Az ügyfélszolgálaton nem csak a problémák megoldásával foglalkozunk, de igyekszünk emellett szuper élményt nyújtani minden egyes vásárlónak. Fontos számunkra, hogy a beszélgetések során vigyél egy kis játékosságot, humort, egy kis személyes pluszt a kommunikációba, ezért a kreativitás alapkövetelmény.

Elvárások:

Korábbi ügyfélszolgálatos tapasztalat előny, Folyékonyan kommunikálsz magyarul és angolul írásban és szóban is.

Munkaidő: heti 25-30 óra, esti és hétvégi munkavégzés.

Bérezés: Br.1434 fix Ft/óra díjtól indul a bérezés, bonuszok után( bónusz= nem mindegy, a nap mely idősazkában vállalod a munkát)   nincs diák akinek a bére buttó 1700 Ft/ óra díj alatt lenne.

Idő haladtával az 1434 Ft/ óra fix bér is növekszik.

Jelentkezni lehet a megadott elérhetőségeken fényképes önéletrajzzal.

Most már facebookon is elérhetőek vagyunk:

Kapcsolattartó:

Szabó Viktória

Tel.: 06-30-7429218

E-amil: szaboviktoria@jobbkezek.hu

Nagy Béla

Tel.: 06-20-9227695

E-amil: nagybela@jobbkezek.hu