🤓 Programozás oktatása - BUDAÖRS / ONLINE

Munkabér: 2013 Ft/óra
Helyszín: Budaörs
Munkaidő: délutáni

Leírás:

LEGYÉL TE IS OKTATÓ!

Ismersz valamilyen programnyelvet? Van tanítási tapasztalatod?
Add át tudásod játékosan, jó hangulatú órák keretében, tudásra szomjas gyerekeknek.

Alakítsátok együtt a jövőt! :)

Szeptembertől oktatókat keresünk tantermi (Budaörs) és online oktatásra.

Amit kínál az iskola:
  •   modern munkakörnyezet
  •   versenyképes fizetés
  •   órarendhez igazítható munkaidő
  •   előzetes tréning
  •   munkatapasztalat egy menő cégnél
  •   jókedvű, elkötelezett csapat, vidám gyerekek :)

    Órabér
    : Br. 2013 Ft/óra

Téged keresünk amennyiben:
  •   rendelkezel informatikai, programozói ismeretekkel, vagy jó matematika tudással
  •   szeretsz gyerekekkel foglalkozni, könnyen szót is értesz velük
  •   pontos és megbízható, magadra és környezetedre igényes vagy
  •   nappali tagozatos hallgató vagy
  • Godot, Python, Unity programozásban megbízható tapasztalatod van

Munkavégzés helyszíne: Budaörs

Munkaidő:
hétköznaponként 14:30-18:40 között,
valamint szombatonként 09:00-12:40 között

Kezdés: szeptember közepe

Jelentkezni önéletrajzzal lehet a nagybarbara@jobbkezek.hu e-mail címen! :)
Várjuk jelentkezésed!

📷 Kövess be minket Instagrammon is, hogy első kézből értesülj a legfrissebb munkáinkról.

Kapcsolattartó:

Nagy Anikó

Tel.: 06-30-2933238

E-amil: nagyaniko@jobbkezek.hu