Otthon végezhető telefonos munka!

Munkabér: 2000 Ft/óra
Helyszín: Otthoni
Munkaidő: Rugalmas

Leírás:

Nappali tagozatos diákokat ( egyetemistákat, föiskolásokat) keresünk otthon végezhető telefonos munkára!

Érettségi szükséges!

Feladatok:

Személyes üzleti megbeszélések szervezése megadott adatbázis alapján. Az adatbázis adatbányászata a potenciális vállalatok döntéshozóinak elérése, nevük és elérhetőségük kiderítése (email és telefonszám.) Telefonos vagy email kommunikáció keretében egy személyes találkozó egyeztetése és a meghívó kiküldése. A beszélgetésekben az általunk képviselt szolgáltatás vagy termék kapcsán meg kell tudnunk, hogy az adott cég megfelel -e a lead kvalifikációs szempontjainknak, hogy ha most nem is de a későbbiekben ismét kereshető- e az ügyfél. Ennek az összes tevékenységnek az adminisztrációja a Salesforce webes könnyen kezelhető felületén.

Elvárások:

asszertív kommunikációs képesség, sikerorientált nyitott személyiség nem követelmény, de hasznos lehet értékesítésben szerzett tapasztalat értékesítési technikák ismerete, nyitottság az új ismeretekre. gyors felfogóképesség a szolgáltatás megismerése során, kérdezni tudás érdeklődő személyiség. képes legyen feldolgozni a visszautasítást és belső motiváció, hogy fejlessze magát és természetesen monotóniatűrés is. Otthoni munkavégzés saját gép internetkapcsolat. a korlátlan SIM kártyát mi adjuk, ha szükséges akkor a telefont is.

Bérezés: Nettó 1200 Ft/óra ( 1 találkozó 1700HUF/óra/  2 találkozó 2300HUF/óra)

Munkaidő: Rugalmas (heti 15-18 óra vállalása szükséges)

Betanulás online csoportos 2-3 alkalom 1,5-2 óra

Jelentkezni a megadott elérhetőségeken lehet fényképes önéletrajzzal

Kapcsolattartó:

Szegedi Zsolt

Tel.: 06-30-8789136

E-amil: szegedizsolt@jobbkezek.hu

Nagy Béla

Tel.: 06-20-9227695

E-amil: nagybela@jobbkezek.hu