ISKOLAKOORDINÁTOR-Zugló-Végzősöknek is!!!

Munkabér: 1530 Ft/óra
Helyszín: Budapest XIV.
Munkaidő: 40óra/hét

Leírás:

ISKOLAKOORDINÁTOR - ZUGLÓ
Élmény Alapú Programozó Iskola 7-16 éves gyerekeknek oktat kreatív módon számítógépes programozást délutáni és hétvégi kurzusokon, valamint nyári táborokban. A téma népszerűségének köszönhetően nagyon sok diák választja iskoláinkat a programozás alapjainak elsajátítására.
ZUGLÓI iskolánkba - csapatunk bővítésére - ISKOLAKOORDINÁTOR pozícióba keresünk dinamikus, jókedvű, terhelhető munkatársat.
Heti 40 órás foglalkoztatás keretében keresünk kollégát.
A munkavégzés ideje rugalmas, megbeszélés tárgya (2 hetente szombat délelőtt is szeretnénk bevonni a munkavégzésbe).
Főbb feladatok:
Az álláshoz tartozó elvárások:

Végzős hallgató, friss diplomás/pályakezdő érdeklődők jelentkezését várjuk!
Bérezés: Br 1530 Ft/óra
Jelentkezni fényképes önéletrajz megküldésével lehet a nagyaniko@jobbkezek.hu emailcímre.

Várjuk jelentkezésed!

Üdvözlettel,

Nagy Anikó

Nagy Barbara

📷 Kövess be minket Instagrammon is, hogy első kézből értesülj a legfrissebb munkáinkról.

Kapcsolattartó:

Nagy Anikó

Tel.: 06-30-2933238

E-amil: nagyaniko@jobbkezek.hu

Tel.: 06-30-3286755

E-amil: nagybarbara@jobbkezek.hu