E-mail: info@jobbkezek.hu

Végzősöknek Ügyvezetői titkár állásajánlatNyomtatás

Magyarország legnagyobb építőanyag-ipari termelővállalata

Pályakezdő közgazdász munkatársat

 keres általános ügyvezetői titkár pozícióra, budapesti munkahelyre.

feladatok

-          gazdasági ügyvezető munkájának támogatása

-          riportok, gazdasági elemzések előállítása

-          prezentációk, döntéselőkészítő anyagok készítése

-          részvétel a vállalat 2018-ban bekövetkező fúziójának lebonyolításában

-          a termelésből kivont ingatlanok hasznosítási és értékesítési folyamatainak szervezése

-          részvétel a vállalati összeolvadás során létesítendő közös platformok kialakítását célzó projektekben

elvárások

-          okleveles közgazdász végzettség

-          tárgyalóképes angol és német nyelvismeret

-          jó kommunikációs készség

-          önálló munkavégzésre alkalmasság

-          folyamatelvű, strukturált gondolkodás; kiváló problémamegoldó készség

-          MS Office alkalmazások kifogástalan használata (Powerpoint, Excel, Word)

ajánlatunk:

A leendő munkatárs számára önálló, felelősségteljes munkakört, jó munkahelyi légkört és versenyképes jövedelmet kínálunk. A munkakör az országon belüli utazást igényel, ezekhez vállalati gépkocsit biztosítunk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes, magyar és idegen-nyelvű önéletrajzát tartalmazó pályázatát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje el:  nagyaniko@jobbkezek.hu

Kapcsolattartó:

Nagy Anikó

06-30-2933238

nagyaniko@jobbkezek.hu

Nagy Barbara

06-30-3286755

nagybarbara@jobbkezek.hu

RENDKÍVÜLI MUNKALEHETŐSÉG!