E-mail: info@jobbkezek.hu

Digitalis marketing és PR gyakornokNyomtatás

18 évnél idősebb nappalis vagy passzívos jogviszonnyal rendelkező diákokat keresünk az alábbi pozícióra:

A Megrendelőnkről pár szó:

„A Cégünket az Egyesült Királyságban alapították 2009-ben, Magyarországon pedig 2013 óta vagyunk jelen. 14 irodával rendelkezünk világszerte és 70+ országban vittünk sikerrel programmatic kampányokat. Európán belül mi a CEE régiót képviseljük, ahol a piac évről évre dinamikusan fejlődik és növekszik. A nemzetközi jelenlét egyik legnagyobb előnye, hogy Magyarországról akár a környező országokban is tudunk kampányokat futtatni és a nemzetközi tapasztalatot itthon is tudjuk kamatoztatni. A hazai igényeket jelenleg egy 6 fős csapattal szolgáljuk ki. Automatizáltan tudunk kampányainkban reklám megjelenéseket vásárolni és azokat tovább optimalizálni a jobb eredményekért. Lényegében a hirdető partnereink online kommunikációját igyekszünk pontosabbá és hatékonyabbá tenni.”

      Akiket keresünk: Egyetemisták Komm.Média, Marketing, szakokról.

·        Feladatai:

o   Az ügyfél médiatevékenységének segítése, és megvalósítása.

o   Rendezvények szervezése, elsősorban ügyfelek részére.

o   Új médiamegjelenési területek feltérképezése.

o   Kríziskommunikáció

·         Elvárások:

      Angolul folyna a munka nagy része, ezért alapvető a tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

·         PR területen szerzett tapasztalat előny, de nem követelmény.

·         Jó problémamegoldó és szervezőkészség sem árt.

Munkaidő: Napi 4-6 órában, rugalmasan.

Munkabér: Br 1060 FT/óra

Jelentkezni: fényképes önéletrajz megküldésével lehet a nagyaniko@jobbkezek.hu emailcímre.

Kapcsolattartó:

Nagy Anikó

06-30-2933238

nagyaniko@jobbkezek.hu

Nagy Barbara

06-30-3286755

nagybarbara@jobbkezek.hu

RENDKÍVÜLI MUNKALEHETŐSÉG!