E-mail: info@jobbkezek.hu

Irodai munka -heti 20 órában isNyomtatás

Multinacionális cégünk pénzügyi-számviteli-kontrolling osztálya keres ilyen tanulmányokat folytató nappali tagozatos diákot Üllői munkavégzésre. Kiváló lehetőség egy multinacionális vállalat pénzügyi folyamataiba, gyakorlati feladataiba betekinteni, tapasztalatot szerezni segítőkész gyakorlott kollégák társaságában.

JELENTKEZÉST e-mailben várjuk önéletrajzzal, leírva, hogy heti szinten kb. hány órában tudnál dolgozni és milyen hosszú távon.

Feladatok:

-          változatos adminisztrációs feladatok multinacionális vállalat pénzügy osztályán

-       számviteli és a kontrolling terület napi operatív munkájának támogatása

-          egyszerűbb kontírozási feladatok, könyvelők munkájának segítése

-          számlák, dokumentumok rendszerezése, iktatása

Munkavégzés helye: Világhírű multinacionális cégnél, Üllőn (reggel 8:00-16:30 között ingyenes céges buszjárat biztosított Határ úttól, ezen kívül Kőbánya-Kispestről induló Volánbusszal lehet eljutni hozzánk, illetve vecsési, monori lakos diákoknak is könnyen megoldható a rugalmas bejárás)

Munkaidő: heti minimum 16 óra, de minél több annál jobb (H-P 8:00-17:00 között lehet a munkát végezni, amennyiben a bejárást nem a 8:00-16:30 között működő céges busszal oldja meg teljes 8 órás napokra, úgy a heti minimum 16-20 óra munkaidő rugalmasan elosztható H-P 8:00-17:00 között máshogy is, pl. napi 4-5 órákra is)

Munka időtartama: hosszútávra gondolkodunk, de minimum fél évre (6 hónapra) vállalja el, aki most jön (október 31-ig minimum legyen nappali tagozatos jogviszonya)

Elvárás: közgazdász/pénzügy-számviteli/gazdálkodási szakon folytatott tanulmányok

Bérezés: bruttó 1200 ft/óra

Kezdés: bármikor, azonnal (sikeres interjú után), interjú ideálisan Üllőn (de a Népligetnél is lehet, csak az interjú alkalmával kijönni Üllőre pont jó lehetőség felmérni hogy hol is lenne a munkavégzés, mekkora az út ide hozzánk, ezért kevésbé javasoljuk hogy az interjú a népligeti irodánkban legyen)

Ha szeretnél értesülni hasonló jellegű munkákról akkor jelölj be minket Facebookon és egy csoporton belül üzenetben megkaphatod a legújabb munkák leírását és válaszolva jelentkezhetsz is!

Kattints a linkre: https://www.facebook.com/belaes.zsolt

Kapcsolattartó:

Nagy Béla

06-20-9227695

nagybela@jobbkezek.hu

Szegedi Zsolt

06-30-8789136

szegedizsolt@jobbkezek.hu

Ráérek:Jelöld be, mely napokon érsz rá ...

  ápr. 26 Csütörtök ápr. 27 Péntek ápr. 28 Szombat ápr. 29 Vasárnap ápr. 30 Hétfő máj. 01 Kedd máj. 02 Szerda
RUGALMAS

RENDKÍVÜLI MUNKALEHETŐSÉG!