E-mail: info@jobbkezek.hu

Otthonról is végezhető pénzügyi asszisztens Nyomtatás

Nappali tagozatos (PASSZÍV FÉLÉVESEKET is) lányokat és fiúkat keresünk otthon is végezhető pénzügyi asszisztensi munkakörbe.

 Heti kb10 órában biztosan lenne munka.

 Beosztás: RUGALMAS (könnyen beilleszthető a tanulmányok mellé)

Feladatok:

·         A számlák formai és tartalmi elemeinek és kellékeinek ellenőrzése, hozzá tartozó bizonylatok alapján, számlareklamáció

·         Vevői számlázás

·         Kintlévőség figyelése

·         Banki utalás előkészítése

·         Az irodavezetővel és könyvelővel való aktív, szoros együttműködés

·         Cashflow frissítése/előkészítése management részére

·         Cashflowhoz projekt büdzsék ellenőrzése

·         Heti és havi pénzügyi riportok készítése a management részére

·         Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

·         Csapatmunka, felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság, kezdeményező készség, Outlook, Excel és Word felhasználói szintű ismerete

·         Folyamatban levő pénzügyi/számviteli tanulmány

·         Saját számítógép, telefon, internet

Előnyt jelent:

Számviteli és/vagy pénzügyi területen szerzett munkatapasztalat.

Kapcsolattartó:

Nagy Béla

06-20-9227695

nagybela@jobbkezek.hu

Szegedi Zsolt

06-30-8789136

szegedizsolt@jobbkezek.hu

Ráérek:Jelöld be, mely napokon érsz rá ...

  máj. 27 Vasárnap máj. 28 Hétfő máj. 29 Kedd máj. 30 Szerda máj. 31 Csütörtök jún. 01 Péntek jún. 02 Szombat
RUGALMAS!

RENDKÍVÜLI MUNKALEHETŐSÉG!