E-mail: info@jobbkezek.hu

Jogász gyakornoki munka egy nagynevű cégnélNyomtatás

Jogász gyakornok

Feladatok:

·         Adatvédelemmel kapcsolatos, napi szinten felmerülő feladatok elvégzésének támogatása

·         Jogi ügyekben a társaság munkájának támogatása, segítése

·         Jogi dokumentumok előkészítése, szerződések véleményezése, tanácsadás a társaság egyéb osztályai részére

·         Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

·         Állam-és Jogtudományi Egyetemen folytatott tanulmányok, legalább negyedéves hallgatói jogviszony

·         Polgári jogi terület iránti érdeklődés

·         Adatvédelmi terület iránti érdeklődés

·         Magas probléma-megoldó képesség

·         Jó kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt

·         Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés

·         Rugalmasság, dinamizmus, terhelhetőség

·         Megbízható számítógépes ismeretek

Órabér: Br. 1100 Ft/óra - ez megállapodás szerint növekedhet!

Előny:

·         Azonnali munkakezdés

·         Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • 2 hónapos határozott idejű munkaszerződés
  • Heti 20 munkaóra (irány: 30 óra) rugalmasan beosztva
  • Budapestről céges busz munkába járáshoz (Boráros tértől)
  • Folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezet

Munkavégzés helye: Alsónémedi

Munkaidő: Min. heti 20 óra (irány: 30 óra) rugalmasan beosztva

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal a nagybarbara@jobbkezek.hu e-mailcímre.

Kapcsolattartó:

Nagy Barbara

06-30-3286755

nagybarbara@jobbkezek.hu

Nagy Anikó

06-30-2933238

nagyaniko@jobbkezek.hu

RENDKÍVÜLI MUNKALEHETŐSÉG!