E-mail: info@jobbkezek.hu

Programozás oktatása gyerekeknek SzékesfehérvárNyomtatás

Jelentkezz nálunk egy érdekes és izgalmas munkára!

Szeretsz gyerekekkel foglalkozni? Ismersz valamilyen programnyelvet?

Add át tudásod játékosan, jó hangulatú órák keretében, tudásra szomjas gyerekeknek.

16 év feletti aktív vagy passzív jogviszonnyal rendelkező, nappali tagozatos diákokat keresünk a következő remek oktatói munkára:

1-12. osztályos diákokat tanítunk játékos módon a programozás alapjaira, meghatározott tananyag alapján, max. 8-12 fős csoportokban.

Gyere hozzánk dolgozni, ha:

·         -informatikai, programozói ismeretekkel rendelkezel, de az is elég, ha a matematika és logika közel áll hozzád

·         -szeretsz gyerekekkel foglalkozni, esetleg tanítási vagy táboroztatási tapasztalataid vannak,

·         -jó kommunikációs készséggel rendelkezel és jó előadó vagy,

·         -kedveled a gyerekeket és könnyen szót értesz velük,

·         -megbízható vagy.

Székesfehérváron a városközponthoz közeli iskolánkba keresünk oktatókat. Az iskola a Csónakázó-tó partján található, többféle helyijárattal könnyen megközelíthető. Az autóbuszállomás kevesebb mint 15 percre van tőlünk.

Óráinkat minden hétköznap délutánonként 15:00-18:15 óra között, szombaton délelőtt 9:00-13:30 között tartjuk (1,5-1,5 órás foglalkozások). Természetesen lehetőséged van egy vagy több napot kiválasztani a tanításra – bármelyiket, amelyik Neked megfelel.

Amit kínálunk:

·         -modern munkakörnyezet

·         -versenyképes fizetés diákszövetkezeten keresztül

·         -órarendhez igazítható munkaidő

·         -előzetes tréning, folyamatos segítség a felkészülésben

·         -munkatapasztalat egy menő cégnél

·         -jókedvű, elkötelezett csapat, vidám gyerekek :)

        Órabér: nettó 1100 Ft/óra

Fényképes önéletrajzod küldd el mielőbb az nagybarbara@jobbkezek.hu címre!

Érdemes nálunk tanítani!

Élmény lesz Neked is, nem csak a gyerekeknek!

Kapcsolattartó:

Nagy Barbara

06-30-3286755

nagybarbara@jobbkezek.hu

Nagy Anikó

06-30-2933238

nagyaniko@jobbkezek.hu