IT tanácsadó, fejlesztő gyakornok

Munkabér: 2000 Ft/óra
Helyszín: Budapest XIII.
Munkaidő: kötetlen

Leírás:

A mobilfejlesztések területén már kiemelkedő Kft.-nk most az IT szolgáltatási üzletágába keres junior tanácsadókat, akik service management rendszerek bevezetéséhez nyújtanak fejlesztői támogatást.

IT Tanácsadó / Fejlesztő

FŐBB FELADATOK:

 Rendszerbevezetés és testreszabás

Egyedi alkalmazások, riportok fejlesztése

Üzleti követelmények kidolgozása

Rendszerintegrációk kiépítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

Releváns,  felsőfokú informatikai tanulmányok

Alapvető programozói tudás

Adatbázisok ismerete

Angol nyelvtudás

Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Heti min. 30 órát kell dolgozni. ( Hétköznap 7.00-19.00 között )

AMIT KÍNÁLUNK:

Kreatív, fiatalos, összetartó csapat

Kellemes munkakörnyezet (darts, csocsó), modern fejlesztői eszközök

Szakmai tréningek es vizsgák, folyamatos fejlődési lehetőség

Bónusz a sikeres projektekre

A cég alapvetően mobil fejlesztésre fókuszál, de akár komplett megoldásokat is szállít a  mobil alkalmazásoktól kezdve egészen a szerveroldalig. A csapat viszonylag fiatal, ezért lelkesítő és barátságos a munkakörnyezet, és emellé társul a folyamatos minőségi munkavégzés, hiszen mindenki legalább 5 éves tapasztalattal rendelkezik mobil fejlesztésben és kapcsolódó technológiákban. A cég vonzó tanulási lehetőséget is kínál a jelentkezőknek, az önálló munkavégzés mellett.

Kapcsolattartó:

Dienes Tibor

Tel.: 06-30-9524548

E-amil: dienes@jobbkezek.hu