UNICEF kommunikációs képviselő - Budapest

Munkabér: 2353 Ft/óra
Helyszín: Budapest (több ker.)
Munkaidő: rugalmas

Leírás:

UNICEF kommunikációs képviselő

Budapest

Órabér: Br 2353 Ft/óra + jutalék

Téged keresünk, ha szeretsz csapatban dolgozni, emberekkel kommunikálni és elkötelezett vagy az Unicef céljai iránt. Munkáddal egy élhetőbb jövőt biztosíthatsz a leginkább rászoruló gyerekek számára.

Feladatok
Kommunikációs képviselőink plázákban, főbb csomópontokon, rendezvényeken és fesztiválokon szólítják meg az embereket. Céljuk az UNICEF programjainak ismertetése és ezáltal:

·       Rendszeres adományozók toborzása

Elvárások:

-      Jó kommunikációs készség

-      Csapatmunka

-      Talpraesettség

-      Értékesítésben vagy adománygyűjtésben szerzett tapasztalat előnyt jelent - de nem feltétel

Amit kínálunk:

-          Versenyképes fizetés

-           Fix bér és jutalékrendszer
Bruttó 2353 Ft/óra + Jutalék, például teljes munkaidős állás esetén, optimális eredményekkel a jutalék összege havi nettó 50.000Ft

-          Folyamatos fejlődési lehetőség

-          Fiatalos csapat

-          Tréningek

-          Rugalmas munkaidő

-          Extra skillek szerzése

Amennyiben szeretnél a csapatunk tagja lenni és egy igazán jó ügyért tenni, akkor jelentkezz az alábbi e-mail címen, fényképes önéletrajzzal: nagyaniko@jobbkezek.hu

☝️Ezentúl Facebookon is megtalálsz bennünket! ðŸ™‚

Várjuk jelentkezésed.

Üdvözlettel,

Nagy Anikó

Nagy Barbara

📷 Kövess be minket Instagrammon is, hogy első kézből értesülj a legfrissebb munkáinkról.

Kapcsolattartó:

Nagy Anikó

Tel.: 06-30-2933238

E-amil: nagyaniko@jobbkezek.hu