UNICEF Adománygyüjtő munkatárs

Munkabér: 1000 Ft/óra
Helyszín: Budapest (több ker.)
Munkaidő: rugalmas

Leírás:

UNICEF kommunikációs képviselő

Az UNICEF Magyar Bizottság kommunikációs képviselőt keres.

Szeretnél egy hasznos diákmunkát nyárra?
Téged keresünk, ha szeretsz csapatban dolgozni, emberekkel kommunikálni és elkötelezett vagy az Unicef céljai iránt. Munkáddal egy élhetőbb jövőt biztosíthatsz a leginkább rászoruló gyerekek számára.

Feladatok

Kommunikációs képviselőink Budapest területén: plázákban, főbb csomópontokon, rendezvényeken és fesztiválokon szólítják meg az embereket. Céljuk az Unicef programjainak ismertetése és rendszeres adományozók toborzása és regisztrálása.

Elvárások:

-      Középfokú végzettség

-      Jó kommunikációs készség

-      Csapatmunka

-      Talpraesettség

-      Értékesítésben vagy adománygyűjtésben szerzett tapasztalat előnyt jelent - nem feltétel

Amit kínálunk:

-          Versenyképes fizetés

-           Fix bér és jutalékrendszer (Fix Br 1000 Ft/óra + jutalék)

-          Folyamatos fejlődési lehetőség

-          Fiatalos csapat

-          Tréningek

-          Rugalmas munkaidő

-          Extra skillek szerzése

Amennyiben szeretnél a csapatunk tagja lenni és egy igazán jó ügyért tenni, akkor jelentkezz az alábbi e-mail címen, fényképes önéletrajzzal: nagyaniko@jobbkezek.hu

☝️Ezentúl Facebookon is megtalálsz bennünket! ðŸ™‚

Várjuk jelentkezésed.

Üdvözlettel,

Nagy Anikó

Nagy Barbara

Kapcsolattartó:

Nagy Anikó

Tel.: 06-30-2933238

E-amil: nagyaniko@jobbkezek.hu

Tel.: 06-30-3286755

E-amil: nagybarbara@jobbkezek.hu