E-mail: info@jobbkezek.hu

Irodai adminisztratív munka X. kerületNyomtatás

Nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszonnyal rendelkező diákokat keresünk Kereskedelmi & pénzügyi asszisztens pozíció betöltésére.

100 % magyar tulajdonban lévő, elektronikai iparban tevékenykedő vállalkozás kereskedelmi és pénzügyi ügyintézési feladatok ellátására keres ambiciózus munkatársat.

Feladatok:
- Kapcsolattartás magyar/angol nyelven üzletfeleinkkel
- Ajánlatok készítése
- Rendelések feldolgozása
- Számlázás
- Bejövő számlák rögzítése
- Pénzügyi kimutatások készítése
- Szállítmányozás szervezése, vámkezeléssel kapcsolatos ügyintézés
- Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
- Közép- vagy felsőfokú végzettség
- Magabiztos számítógépes ismeretek (Word, Excel)
- Aktív angol nyelvtudás
- Logikus, összefüggésekben történő gondolkodás
- Összetett, több szálon futó, párhuzamos munkavégzés
- Jó kommunikációs készség
- Pontos, önálló munkavégzés
- Ügyfélközpontú magatartás
- Talpraesettség

Előnyt jelenthet:
- Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
- Műszaki területen (esetleg elektronikai iparágban) szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Kellemes munkakörnyezet
- Változatos irodai és ügyfélkapcsolati munka
- Lehetőség szakmai és egyéni fejlődésre
- Stabil, hosszú távú munkahely

Órabér: Br. 1200 Ft/óra

Munkanapok: hétköznap

Munkaidő: 8:00-17:00 között min 6. óra vállalása

Munkába állás kezdete: Azonnal

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Kapcsolattartó:

Nagy Barbara

06-30-3286755

nagybarbara@jobbkezek.hu

Nagy Anikó

06-30-2933238

nagyaniko@jobbkezek.hu