E-mail: info@jobbkezek.hu

UNICEF kommunikációs képviselő - SzékesfehérvárNyomtatás

Szeretnél egy igazán hasznos diákmunkát, amellyel a világ gyermekein segíthetsz?
Dolgozz az UNICEF csapatában, szerezz tapasztalatot egy neves gyermekvédelmi szervezetnél és tégy vele jót!

SZÉKESFEHÉRVÁR

Téged keresünk, ha szeretsz csapatban dolgozni, emberekkel kommunikálni és elkötelezett vagy az UNICEF céljai iránt. Munkáddal egy élhetőbb jövőt biztosíthatsz a legnehezebb sorsú gyerekek számára.

Feladatok

A kommunikációs képviselők plázákban, főbb csomópontokon, rendezvényeken és fesztiválokon szólítják meg az embereket. Céljuk az UNICEF programjainak ismertetése és ezáltal rendszeres adományozók toborzása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunka
  • Talpraesettség
  • Értékesítésben vagy adománygyűjtésben szerzett tapasztalat előnyt jelent – nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Tréningek
  • Rugalmas munkaidő

Miből áll a kommunikációs képviselői munka a gyakorlatban?

Tekintsd meg a képeket,  és tudd meg, hogyan telik a kommunikációs képviselők  egy napja!

Ne hagyd ki az alábbi videót sem és nézd meg, hogyan tetszett a munka a Dumaszínházas fiúknak!

Link:

Amennyiben szeretnél a csapat tagja lenni és egy igazán jó ügyért tenni, akkor jelentkezz e-mailben fényképes önéletrajzzal.

Várjuk jelentkezésed. :)

Kapcsolattartó:

Nagy Barbara

06-30-3286755

nagybarbara@jobbkezek.hu

Nagy Anikó

06-30-2933238

nagyaniko@jobbkezek.hu