English version

Központi irodánk címe:

1133 Budapest, Váci út 76.

Kapcsolat / Contact

Belvárosi irodánk és Wolt partner irodánk címe:

1052 Budapest, Piarista u. 4.

Épületgépész (Service) gyakornok a PanasonicnálNyomtatás

A Panasonic PAPAEU üzletága keres VÉGZŐS épületgépész mérnök gyakornokot. Ez az üzletág a hűtés-fűtés rendszerekkel foglalkozik (légkondi, hőszivattyú, folyadékhűtő).

Ez szervizmérnök melletti munka, ezért fontos, hogy a kivitelezés, szervizelés érdekeljen ha ezt az állást választod, ezen a területen képzeld el magad az egyetem elvégzése után.

Elvárások:

  • Épületgépész mérnök tanulmányok.
  • Jó angol nyelvtudás.

Feladatok:

  • Termékpaletta megismerése
  • Service tools, és dokumentumok megismerése
  • Végfelhasználók által beküldött panaszok kezelése.
  • A2W (hőszivattyú) vízköri tervek értékelése, kijavítása. (Gyakran előfordul, hogy hibás a vízköri telepítés).
  • Műszaki problémák kezelésében való részvétel. Itt összetett feladatok vannak, néha elég csak a manuált megnézni, ránézni a service cloudra, és továbbgondolni a következő lépést.
  • Partnereink műszaki támogatása -szükség esetén, alkatrész kiválasztás.
  • H és Geotarifa anyagok előkészítése a meglévő adatbázis frissítése az új modellekkel.
  • Szervizkönyvek, engedélyek és technikai dokumentációk évjárat/típus/kivitel szerinti rendszerezése, átadása a (fűtés) szerelők részére pendriveon
  • Használati és szerelési utasítások évjárat/típus/kivitel szerinti rendszerezése, átadása a (fűtés) szerelők részére pendriveon
  • Szerviz cloud megismerése. Szerviz cloud népszerűsítése szerelők és közvetlen partnereink körében (magyar nyelvű anyagok átadása a partnereinknél dolgozó megfelelő személyeknek stb.)

Főállás lehetőség!

Kapcsolattartó:

Dienes Tibor

06-30-9524548

dienes@jobbkezek.hu