E-mail: info@jobbkezek.hu

Rendelések feldolgozása a VIII. kerületben!Nyomtatás

Nappali tagozatos diákokat keresünk 18 éves kortól Ügyfélszolgálati munkára!

FELADATOK: Rendelések feldolgozása, vásárlókkal való kommunikáció (segítségnyújtás) esetleges kérdések megválaszolása. Továbbá a partneréttermekkel való egyeztetés és a futárok munkájának segítése. A kommunikáció első sorban chaten zajlik, közvetlen, barátságos hangnemben. Mindenkit tegezünk és emotikonokkal és kedvenc gifekkel színesítjük a beszélgetést.

Elvárások:

Korábbi ügyfélszolgálatos tapasztalat előny, Folyékonyan kommunikálsz magyarul és angolul írásban és szóban is.

Munkaidő: heti 25-30 óra, esti és hétvégi munkavégzés.

Bérezés: Br.1434 Ft/óra

Jelentkezni lehet a megadott elérhetőségeken fényképes önéletrajzzal.

Most már facebookon is elérhetőek vagyunk:

Kapcsolattartó:

Szabó Viktória

06-30-7429218

szaboviktoria@jobbkezek.hu

Nagy Béla

06-20-9227695

nagybela@jobbkezek.hu

Ráérek:Jelöld be, mely napokon érsz rá ...

  aug. 06 Péntek aug. 07 Szombat aug. 08 Vasárnap aug. 09 Hétfő aug. 10 Kedd aug. 11 Szerda aug. 12 Csütörtök
Rugalmas