JOBB KEZEK Iskolaszövetkezet - Diákmunka portál

English version

Központi irodánk címe:

1133 Budapest, Váci út 76.

Kapcsolat / Contact

Belvárosi irodánk és Wolt partner irodánk címe:

1052 Budapest, Piarista u. 4.

Pénzügyi gyakornok BANKBANNyomtatás

18 év feletti nappali tagozatos AKTÍV vagy PASSZÍV jogviszonnyal  rendelkező diákok jelentkezését várjuk BANKBAN lévő munkára.

Pénzügyi & beszerzési gyakornok

Főbb feladataid lesznek:

·        Beszerzések ügyintézése meghatározott folyamatok alapján;

·        Szerződéskezelés kisebb volumenű beszerzések esetén;

·        Teljesítés igazolások teljes körű adminisztrációja, kontrollálása, aláíratása;

·        Kontrolling táblák frissítése, kezelése;

·        Havi pénzügyi zárás riportok frissítésében való részvétel;

·        Riportálás támogatása;

·        Szabályzatok frissítésében való részvétel.

Elvárások:

·        Pontos, precíz munkavégzés;

·        Alapos Excel ismeret;

·        Pénzügyi-számviteli alapismeretek;

·        Felelősségteljes munkavégzés;

·        Csapatmunkára való képesség;

·        Analitikus, strukturált gondolkodás,

·        Agilis hozzáállás, fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt.

Előnyt jelent:

·        Pénzügyi, beszerzési, folyamatszabályozási területen tanulmányok, tapasztalat;

·        Angol nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

·        Startup, nagyvállalati biztos háttérrel;

·        Fejlődési lehetőség;

·        Professzionális eszközkészlet;

·        Dinamikus csapat;

·        Agilis módszertan;

·        Modern, munkavállalói igényekre fókuszáló munkakörnyezet;

·        Home Office lehetősége;

·        Foglalkoztatás diákszövetkezeten keresztül;

·        Hosszútávú karrierlehetőség.

    Munkavégzés: hétfőtől-péntekig rugalmas időbeosztásban heti min. 20, max. 30 óra (vállalástól függően)

       Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

       Órabér: bruttó 2000 Ft

Jelentkezni FÉNYKÉPES önéletrajzzal lehet!

Várjuk jelentkezésed!

Ezentúl Facebookon is megtalálsz bennünket!

📷 Kövess be minket Instagrammon is, hogy első kézből értesülj a legfrissebb munkáinkról.

Kapcsolattartó:

Mészáros Adél

06-20-4714140

meszaros@jobbkezek.hu

Feltölthető fájl max. mérete: 2 MB

Kérlek elküldés előtt írd a kép melletti mezőbe a képen látható betűket/számokat.