English version

Központi irodánk címe:

1133 Budapest, Váci út 76.

Kapcsolat / Contact

Belvárosi irodánk és Wolt partner irodánk címe:

1052 Budapest, Piarista u. 4.

Marketing gyakornok- PilisvörösvárNyomtatás

18 év feletti nappali tagozatos AKTÍV vagy PASSZÍV jogviszonnyal rendelkező hallgatók jelentkezését várjuk.

                                        MARKETING GYAKORNOK

Munkavégzés helye:

-Pilisvörösvár

Munkaidő:

-Minimum heti 20 órában, ha több, annak csak örülünk, munkaidő kb 40-50%-ában van lehetőség Home Officeban dolgozni

Feladatok:

-Marketing kommunikációs mini-projektek önálló koordinálása

-Színszervíz szolgáltatás működtetése (színkártyák vágása, felkenése és a kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése, postázás)

-Riportok, kimutatások készítése

-Grafikai anyagok előkészítése sablon alapján Canva-ban

-Prezentációk grafikai megjelenítésének módosítása

-Rendezvényeken cégképviselet biztosítása

-Angol-magyar fordítások ellenőrzése

Elvárások:

-Folyamatban lévő szakirányú (kereskedelem-marketing; kommunikáció; nemzetközi kapcsolatok, stb. ) felsőfokú tanulmányok

-Angol min. középfokú nyelvismeret szóban és írásban

-MS Office magabiztos használata

-Canva ismeret

Jelentkezni önéletrajzzal lehet!

Várjuk jelentkezésed! J

Facebookon is megtalálsz bennünket!

📷 Kövess be minket Instagrammon is, hogy első kézből értesülj a legfrissebb munkáinkról.

Kapcsolattartó:

Mészáros Adél

06-20-4714140

meszaros@jobbkezek.hu