English version

Központi irodánk címe:

1133 Budapest, Váci út 76.

Kapcsolat / Contact

Belvárosi irodánk és Wolt partner irodánk címe:

1052 Budapest, Piarista u. 4.

Kommunikációs képviselő (NYUGDÍJAS)Nyomtatás

KOMMUNIKÁCIÓS KÉPVISELŐ AZ UNICEFNÉL (NYUGDÍJAS)

Budapesti csapatunkba várjuk minden olyan idősebb, akár nyugdíjas személy jelentkezését, aki szeretne kiállni a gyermekek mellett, és szívesen bemutatná az UNICEF munkáját, amivel rendszeres adományozókat toboroz az UNICEF támogatói táborába.

Téged keresünk, ha szeretsz csapatban dolgozni, emberekkel kommunikálni és elkötelezett vagy az UNICEF céljai iránt. Munkáddal egy élhetőbb jövőt biztosíthatsz a legnehezebb sorsú gyerekek számára.

Feladatok:

Rendszeres adományozók toborzása plázákban és rendezvényeken

Az UNICEF programjainak ismertetése, népszerűsítése

Elvárások:

Könnyed, gyors kommunikáció

Az információk pontos, tömör átadása

Talpraesettség

Jó állóképesség

Az internetes fizetési folyamatok ismerete

Okoseszközök ismerete

A támogatókat tableten keresztül fogod regisztrálni, így kiemelten fontos, hogy el tudj igazodni az internetes fizetés világában!

Amit kínálunk:

Alapbér Bruttó 2353 Ft/óra

A fizetésed egy része teljesítményarányos, tükör a munkád minőségéről

Folyamatos fejlődési lehetőségek, tréningek

Hétköznapi munkavégzés, napi 4 órában

A munkavégzés változatos, budapesti helyszíneken

Amennyiben szeretnél a csapatunk tagja lenni és egy igazán jó ügyért tenni, akkor jelentkezz fényképes önéletrajzzal.

Amennyiben szeretnél a csapatunk tagja lenni és egy igazán jó ügyért tenni, akkor jelentkezz az alábbi e-mail címen, fényképes önéletrajzzal: nagyaniko@jobbkezek.hu

Ezentúl Facebookon is megtalálsz bennünket!

Nagy Anikó

Nagy Barbara

Kapcsolattartó:

Nagy Anikó

06-30-2933238

nagyaniko@jobbkezek.hu

Kapcsolattartó:

Nagy Anikó