E-mail: info@jobbkezek.hu

Változatos, kreatív munka a WWF-nélNyomtatás

LÉGY A KÖVETÜNK!

Rugalmas és kommunikatív álláslehetőség a világ egyik legnagyobb természetvédelmi szervezeténél!

Ha fontos számodra a természetvédelem, könnyen kommunikálsz másokkal, van benned meggyőzőkészség, ráadásul rugalmas munkát keresel, akkor Te vagy a mi emberünk! A WWF Magyarország munkatársakat keres „WWF Követ” munkakörbe

"Mindenkit szeretettel várunk aki tud kommunikálni és akár csak pár óra munkát tud hetente vállalni. (persze nem mondunk nemet azoknak sem akik egész héten tudnak jönni)

Előny a természet szeretet és a tenni akarás.

Rugalmas, fiatalos csapat, tulajdonképpen a munkavállalók maguk osztják be a munkaidejüket."

Feladatok:

  • WWF hazai és nemzetközi tevékenységeinek, céljainak ismertetése,
  • új adományozók toborzása Budapest forgalmas területein és bevásárlóközpontokban,
  • környezeti nevelés, szemléletformálás.

Elvárások:

  • közvetlen és nyitott személyiség,
  • csapatban és önállóan is megbízható munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • rugalmas időbeosztás, (4 vagy 6 órás, Te döntöd el mikor tudsz jönni)
  • fiatalos, folyamatosan bővülő csapat, (mert az is fontos, hogy jól érezd magad nálunk)
  • hosszú távú munkalehetőség (szeretnénk, ha évek múlva is a csapat tagja lennél)
  • előrelépési lehetőség (ez csak rajtad fog múlni, a lehetőséget biztosítjuk)
  • változatos belső és külső munkahelyszínek,
  • kommunikációs fejlődési lehetőség,
  • túrák, önkéntesség, csapatépítések,
  • teljesítményalapú bérezés (átlagkereset 4-6 órában: nettó 100.000-150.000 Ft/hó).

Munkavégzés helye: Budapest

Munkakezdés időpontja: akár azonnali

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Segíts Te is megmenteni a világot, ha szeretnéd kipróbálni magad nálunk, küldd el önéletrajzodat!

☝️Ezentúl Facebookon is megtalálsz bennünket! ðŸ™‚

Várjuk jelentkezésed.

Üdvözlettel,

Nagy Anikó

Nagy Barbara

Kapcsolattartó:

Nagy Anikó

06-30-2933238

nagyaniko@jobbkezek.hu

06-30-3286755

nagybarbara@jobbkezek.hu

RENDKÍVÜLI MUNKALEHETŐSÉG!