E-mail: info@jobbkezek.hu

Kasszás munka jó nevű sportáruházban hétvégén!Nyomtatás

Nappali tagozatos diákokat keresünk, jó nevű sport áruházba kasszásnak, hosszú távra főleg hétvégi munkalehetőséggel!

Bér: br.900Ft/óra

Munkakör: kasszázás

Beosztás: rugalmas megbeszélés tárgya

Elvárás: kasszás tapasztalat előny de nem feltétel. Heti 1-2 nap válallalása ha megoldható elsősorban hétvégén!

Ha min. 2-3 hónapra tudod vállalni a munkát jelentkezz!

Kapcsolattartó:

Szegedi Zsolt

06-30-8789136

szegedizsolt@jobbkezek.hu

Nagy Béla

06-20-9227695

nagybela@jobbkezek.hu

Ráérek:Jelöld be, mely napokon érsz rá ...

  jan. 24 Szerda jan. 25 Csütörtök jan. 26 Péntek jan. 27 Szombat jan. 28 Vasárnap jan. 29 Hétfő jan. 30 Kedd
RUGALMAS!

RENDKÍVÜLI MUNKALEHETŐSÉG!