E-mail: info@jobbkezek.hu

Kasszás munka Decathlonban!Nyomtatás

Nappali tagozatos diákokat keresünk, Decathlonba kasszásnak, hosszú távú munkalehetőséggel!

Tapasztalt kasszásokat keresünk hosszútávra!

Bér: br.1300 Ft/óra (csak vasárnap)

br.1000 Ft/óra hétköznapokon és szombaton

Munkakör: kasszázás

Beosztás: rugalmas megbeszélés tárgya

Elvárás: kasszás tapasztalat! Ha heti 2-3 nap válallalása is megoldható és ha több hónapra keresel munkát akkor jelentkezz!

Ha szeretnél értesülni hasonló jellegű munkákról akkor jelölj be minket Facebookon és egy csoporton belül üzenetben megkaphatod a legújabb munkák leírását és válaszolva jelentkezhetsz is!

Kattints a linkre: https://www.facebook.com/belaes.zsolt

Kapcsolattartó:

Szegedi Zsolt

06-30-8789136

szegedizsolt@jobbkezek.hu

Ráérek:Jelöld be, mely napokon érsz rá ...

  dec. 12 Szerda dec. 13 Csütörtök dec. 14 Péntek dec. 15 Szombat dec. 16 Vasárnap dec. 17 Hétfő dec. 18 Kedd
RUGALMAS!