E-mail: info@jobbkezek.hu

Hosszútávú kasszás munka Decathlonban!Nyomtatás

Betöltött 18 éves kortól  nappali tagozatos diákokat (PASSZÍV FÉLÉVESEKET is) keresünk kasszás munkakörbe Dunakeszi Decathlon áruházba hosszabb távra!

Kijutás: BKK-s busszal Újpest központtól 20 percre. Újpestről, Angyalföldről könnyen megközelíthető a helyszín!

Bér: kasszázás br.1385 Ft/óra vasárnapokon pedig br.2050 Ft/óra eladóként br. 1272 Ft/óra vasárnaponként br. 1900 Ft/óra

Munkakör: kasszázás és eladói munka

Beosztás: rugalmas, megbeszélés tárgya, hétvégén és hétköznapokon!

Helyszín: Újpest pereme (helyrajzilag Dunakeszi, de BKK-s busszal lehet kijutni)

Elvárás: Ha heti 2-3 nap válallalása is megoldható és ha több hónapra keresel munkát akkor jelentkezz!

Előny (de nem feltétel): kasszás tapasztalat

Ha szeretnél értesülni hasonló jellegű munkákról akkor jelölj be minket Facebookon és egy csoporton belül üzenetben megkaphatod a legújabb munkák leírását és válaszolva jelentkezhetsz is!

Kattints a linkre: https://www.facebook.com/belaes.zsolt

Kapcsolattartó:

Szegedi Zsolt

06-30-8789136

szegedizsolt@jobbkezek.hu

Nagy Béla

06-20-9227695

nagybela@jobbkezek.hu

Ráérek:Jelöld be, mely napokon érsz rá ...

  dec. 04 Szombat dec. 05 Vasárnap dec. 06 Hétfő dec. 07 Kedd dec. 08 Szerda dec. 09 Csütörtök dec. 10 Péntek
RUGALMAS!