E-mail: info@jobbkezek.hu

Adiminisztrációs munka és irodai ügyfélszolgálatNyomtatás

Nappali tagozatos diákokat keresünk betöltött 18 éves kortól, irodai adminisztrációs munkára   heti minimum 20 órában  (de többis lehett) és minimum 3-4 hónapra ( de hosszabb távra is lehet) , legalább  középfokú angolnyelv tudásszükséges.

Jelentkezésed e-mailben várjuk önéletrajzzal, leírva mikor tudnál kezdeni, miylen hosszú távon tudnád vállalni és hétfőtől -péntekig időszakban, mely napon, és azon a napon hány órától - hány óráig tudnál dolgozni!?

Feladatok:

-        nemzetközi logisztikai ügyfélszolgálaton rendelések felvétele, adminisztrálása számítógépes rendszerben angol nyelven

-        munkaidő nagyobb részében számítógépes adminisztráció rendelések kapcsán angolul, munkaidő kisebb részében angol nyelvű telefonhívások fogadása és megválaszolása

-        speciális számítógépes rendszerek kezelése, ezekben adatkeresés, adatbevitel

-        angol nyelvű levelezés (rendelések kapcsán)

-        egyértelműen NEM értékesítői, NEM telesaleses feladatkör, és NEM lakossági panaszos emberek a telefonálók, akiket kezelni kell, hívást nem kell indítani, csak fogadni

Elvárások:

-        magabiztos minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban! (ezt komolyan veszik, ellenőrzik is a tudást)

-        felhasználói szintű számítógépes tudás, főleg excel, affinitás adatkezelős számítógépes munkához

-        megbízhatóság

-        pörgős, aktív fellépés, ne riadjon meg az angol nyelvű telefonhasználattól és adminisztrációtól sem

-        tanulmányokra/szakterületre/előképzettségre vonatkozó elvárás nincs, betanítás a helyszínen történik --> de a logisztikai tanulmányokat folytatóknak még nagyon előnyös szakmai tapasztalat is ez a munka!

Munkaidő: Hétfőtől-péntekig 8:00-18:00 között, heti minimum 24 óra,...tehát 8 és 18 óra között rugalmasan lehet dolgozni.

Természetesen, előny ha valaki többet tud vállalni mint heti 24 óra / hét.

Ha szeretnél értesülni hasonló jellegű munkákról akkor jelölj be minket Facebookon és egy csoporton belül üzenetben megkaphatod a legújabb munkák leírását és válaszolva jelentkezhetsz is!

Kattints a linkre: https://www.facebook.com/belaes.zsolt

Kapcsolattartó:

Nagy Béla

06-20-9227695

nagybela@jobbkezek.hu

Tóth Viktória

06-30-7429218

tothviki@jobbkezek.hu

Ráérek:Jelöld be, mely napokon érsz rá ...

  aug. 22 Szerda aug. 23 Csütörtök aug. 24 Péntek aug. 25 Szombat aug. 26 Vasárnap aug. 27 Hétfő aug. 28 Kedd
RUGALMAS

RENDKÍVÜLI MUNKALEHETŐSÉG!