English version

Központi irodánk címe:

1133 Budapest, Váci út 76.

Kapcsolat / Contact

Belvárosi irodánk és Wolt partner irodánk címe:

1052 Budapest, Piarista u. 4.

Épületgépész gyakornok a PanasonicnálNyomtatás

A Panasonic PAPAEU üzletága keres  épületgépész mérnök gyakornokot. Ez az üzletág a hűtés-fűtés rendszerekkel foglalkozik (légkondi, hőszivattyú, folyadékhűtő).

Ez Pre-Sales Engineer / Projekt előkészítő mérnök melletti munka, fontos, hogy a tervezés érdekeljen ha ezt a munkát választod, ezen a területen képzeld el magad az egyetem elvégzése után.

Elvárások:

  • Épületgépész mérnök tanulmányok.
  • Jó angol nyelvtudás.
  • Jogosítvány szükséges (ha folyamatban van, az is jó).

Feladatok

  • Betanulás után, fűtési-hűtési rendszerekkel kapcsolatos tervezési feladatokat.
  • A már meglévő partnerek, tervezőirodák látogatása, kapcsolattartás velük.

Főállás lehetőség!

Kapcsolattartó:

Dienes Tibor

06-30-9524548

dienes@jobbkezek.hu