E-mail: info@jobbkezek.hu

Adminisztrációs munka multinál!Nyomtatás

Nappali tagozatos diákokat keresünk betöltött 18 éves kortól, irodai adminisztrációs munkára  heti minimum 20 órában  (de több is lehett) és minimum 3-4 hónapra ( de hosszabb távra is lehet) , legalább  középfokú angolnyelv tudásszükséges. A munka "az év irodája díjat" is kapott multinacionális cégnél lenne modern irodai környezetben.

Jelentkezésed e-mailben várjuk önéletrajzzal, leírva mikor tudnál kezdeni, miylen hosszú távon tudnád vállalni és hétfőtől -péntekig időszakban, mely napon, és azon a napon hány órától - hány óráig tudnál dolgozni!?

Feladatok:

·         - Visszáru begyűjtésének koordinálása - email és webtool használatával

·         - Dokumentaciók nyomtatása, módosítása

·         - Kézi rendelések készítése

·         - Visszáru státusz ellenőrzése, nyomonkövetése és információ megosztása a vevővel emailen és telefonon és angol nyelven

·         - A visszáru folyamat lezárása a rendszerben

·         - Belső mutatószámok és visszáru riportok készítése, frissítése – Excelben

Elvárások:

·         magabiztos minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban! (ezt komolyan vesszük, interjúbeszélgetésen tesztelni is fogjuk!)

·         felhasználói szintű számítógépes tudás, főleg excel, affinitás adatkezelős, monotonabb számítógépes munkához

·         megbízhatóság

·         tanulmányokra/szakterületre/előképzettségre vonatkozó elvárásunk nincs, betanítás nálunk történik --> de a logisztikai tanulmányokat folytatóknak még nagyon előnyös szakmai tapasztalat is ez a munka!

Kapcsolattartó:

Szegedi Zsolt

06-30-8789136

szegedizsolt@jobbkezek.hu

Nagy Béla

06-20-9227695

nagybela@jobbkezek.hu

Ráérek:Jelöld be, mely napokon érsz rá ...

  dec. 14 Szombat dec. 15 Vasárnap dec. 16 Hétfő dec. 17 Kedd dec. 18 Szerda dec. 19 Csütörtök dec. 20 Péntek
RUGALMAS!