E-mail: info@jobbkezek.hu

HR gyakornok multi cégnélNyomtatás

Nappali tagozatos diákot (PASSZÍV FÉLÉVESEKET is) keresünk logisztikai multi céghez Biatorbágyra, HR gyakornoki munkakörbe, hosszabb távra.

Feladatok: változatos adminisztrációs feladatok HR csapat munkáját támogatva, dokumentumok kezelése, segédkezés, telephelyi programok lebonyolításában, kapcsolattartás munkavállalókkal, társosztályokkal, multicéges környezet, változatos feladatok.

Bér: br.1300 Ft/óra

Heti munkaidő: hétfő-péntek között, heti 2 nap (alkalomadtán lehet több is, de min. heti 2), 8:00-16:30 között, lehet napi 6 vagy napi 8 órában.

Elvárások: HR-es tanulmányok folytatása, adminisztrációs készség/hajlandóság, számítógépes felhasználói szintű ismeretek, talpraesettség. Olyanok jelentkezését várjuk akik hosszabb távra is tudják vállalni a munkát.

Kezdés: azonnal!

Munkábajárási lehetőség: Önállóan autóval, vagy céges busszal lehet kijutni. A céges busz jár Bp-ről, pl.: Kőbánya-Kispest , Boráros tér, Allee pláza, Kosztolányi Dezső tér. megállókkal, de annyiban rugalmas, hogy lehet jönni a reggel 7:30-as busszal (ami 8-ra ér be a céghez), a du 13:30-ra beérő busszal és lehet hazamenni a du 14:00 körül visszainduló és a 16:30-kor visszainduló busszal --> magyarán lehet dolgozni napi 6 órát 8:00-14:00 közöttre, de lehet egész napot 8 órás munkaidőt is 8:00-16:30-ig.

Jelentkezésedben pontosan add meg heti hány napban és hány órában tudnád a munkát vállalni és pontosan mikor tudnál kezdeni!

Ha szeretnél értesülni hasonló jellegű munkákról akkor jelölj be minket Facebookon és egy csoporton belül üzenetben megkaphatod a legújabb munkák leírását és válaszolva jelentkezhetsz is!

Kattints a linkre: https://www.facebook.com/belaes.zsolt

Kapcsolattartó:

Szegedi Zsolt

06-30-8789136

szegedizsolt@jobbkezek.hu

Nagy Béla

06-20-9227695

nagybela@jobbkezek.hu

Ráérek:Jelöld be, mely napokon érsz rá ...

  dec. 02 Szerda dec. 03 Csütörtök dec. 04 Péntek dec. 05 Szombat dec. 06 Vasárnap dec. 07 Hétfő dec. 08 Kedd
RUGALMAS!