E-mail: info@jobbkezek.hu

Otthon végezhető telefonos munka!Nyomtatás

Nappali tagozatos diákokat keresünk otthon végezhető telefonos munkára!

Feladatok:

Személyes üzleti megbeszélések szervezése megadott adatbázis alapján. Az adatbázis adatbányászata a potenciális vállalatok döntéshozóinak elérése, nevük és elérhetőségük kiderítése (email és telefonszám.) Telefonos vagy email kommunikáció keretében egy személyes találkozó egyeztetése és a meghívó kiküldése. A beszélgetésekben az általunk képviselt szolgáltatás vagy termék kapcsán meg kell tudnunk, hogy az adott cég megfelel -e a lead kvalifikációs szempontjainknak, hogy ha most nem is de a későbbiekben ismét kereshető- e az ügyfél. Ennek az összes tevékenységnek az adminisztrációja a Salesforce webes könnyen kezelhető felületén.

Elvárások:

asszertív kommunikációs képesség, sikerorientált nyitott személyiség nem követelmény, de hasznos lehet értékesítésben szerzett tapasztalat értékesítési technikák ismerete, nyitottság az új ismeretekre. gyors felfogóképesség a szolgáltatás megismerése során, kérdezni tudás érdeklődő személyiség. képes legyen feldolgozni a visszautasítást és belső motiváció, hogy fejlessze magát és természetesen monotóniatűrés is. Otthoni munkavégzés saját gép internetkapcsolat. a korlátlan SIM kártyát mi adjuk, ha szükséges akkor a telefont is.

Bérezés: Nettó 1200 Ft/óra ( 1 találkozó 1700HUF/óra/  2 találkozó 2300HUF/óra)

Munkaidő: Rugalmas (heti 15-18 óra vállalása szükséges)

Betanulás online csoportos 2-3 alkalom 1,5-2 óra

Jelentkezni a megadott elérhetőségeken lehet fényképes önéletrajzzal

Kapcsolattartó:

Szabó Viktória

06-30-7429218

szaboviktoria@jobbkezek.hu

Nagy Béla

06-20-9227695

nagybela@jobbkezek.hu

Ráérek:Jelöld be, mely napokon érsz rá ...

  okt. 20 Szerda okt. 21 Csütörtök okt. 22 Péntek okt. 23 Szombat okt. 24 Vasárnap okt. 25 Hétfő okt. 26 Kedd
Rugalmas