E-mail: info@jobbkezek.hu

HR Adminisztrációs GyakornokNyomtatás

HR Adminisztrációs Gyakornok

Azon egyetemista diákok számára, akik önállósággal és fejlődési lehetőséggel teli munkára vágynak, megbízónk egy különleges és izgalmas környezetet biztosít.

Ragadd meg ezt a lehetőséget: tanulj, fejlődj és szerezd meg első munkatapasztalatodat egy multinacionális cégnél, mint gyakornok!

Feladataid lesznek:

·        Munkavállalói dokumentumok kezelése, elektronikusan és papír alapon

·        Rendszeres irattárazás, archiválás

·        Általános adminisztratív támogatás

·        Megrendelési igények készítése

·        Adatrögzítés, adatkarbantartás

·        Egyéb ad-hoc feladatok

·        HR csapat munkájának a segítése

Amit kínálunk:

·        Tanulás, fejlődés egy piacvezető multinacionális FMCG vállalatnál

·        Támogató, összetartó, barátságos csapat

·        Változatos, önálló munkavégzés

·        Rugalmas munkaidő

·        Céges laptop

A pozíció betöltéséhez szükséges:

·        Gazdasági területen való tanulmányok

·        Aktív vagy passzív hallgatói jogviszony (minimum 2023 év eleje)

·        Heti 30-40 óra vállalása irodai jelenléttel, minimum 2022 év végéig

·        Felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel, Word, PPT)

·        Megbízhatóság

·        Pontos, precíz munkavégzés

Előnyök:

·        Társalgási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)

·        Heti több nap vállalása

Jelentkezni FÉNYKÉPES önéletrajzzal lehet!

Ezentúl a Facebookon és az Instagramon is megtalálsz bennünket!

Várjuk jelentkezésed!

Üdvözlettel,

Nagy Anikó

📷 Kövess be minket Instagrammon is, hogy első kézből értesülj a legfrissebb munkáinkról.

Kapcsolattartó:

Nagy Anikó

06-30-2933238

nagyaniko@jobbkezek.hu

Mészáros Adél

meszaros@jobbkezek.hu