English version

Központi irodánk címe:

1133 Budapest, Váci út 76.

Kapcsolat / Contact

Belvárosi irodánk és Wolt partner irodánk címe:

1052 Budapest, Piarista u. 4.

Energetikai mérnök hallgatóknak -GYAKORNOKOKNAK isNyomtatás

Nappali tagozatos diákokat keresünk (PASSZÍV FÉLÉVESEKET is) épület energetikával foglalkozó irodába adminisztratív feladatkörbe akár gyakornoknak is.

Megbízó Cégünk energiahatékonysági projektek menedzselésével és auditjával foglalkozik.

Értékesítés és projekt menedzsment terület adminisztratív támogatására keresnek gyakornok munkatársat.

Két alapító tulajdonossal kell közvetlenül együtt működni így egy újonnan induló KKV és  több éves multinacionális tudás egyaránt megtapasztalható a pozicióban.

Feladatok

CRM rendszerben:

-          új ügyféladatok rögzítése

-          értékesítési folyamat lépéseinek frissítése

-          Ügyfelektől történő adatbekérések

Piaci lehetőségek felkutatásában történő részvétel, Desk top research

Elvárások:

Jó kommunikációs képesség szóban és írásban

Energetika témakörben alapszintű jártasság (2.-3. évfolyam)

CRM rendszer megtanulására és alkalmazására való nyitottság

Munkavégzés helye:

Rugalmas iroda (XIII. Kerület Forgách utca)/home office – betanulás alatt a személyes preferált

Heti 20 óra, aminek a napok közti megoszlása rugalmas

Jelentkezésed e-mailben várjuk önéletrajzzal!

Kapcsolattartó:

Bagi Krisztina

06-30-1792132

bagikrisztina@jobbkezek.hu

Nagy Béla

06-20-9227695

nagybela@jobbkezek.hu

Ráérek:Jelöld be, mely napokon érsz rá ...

  ápr. 28 Vasárnap ápr. 29 Hétfő ápr. 30 Kedd máj. 01 Szerda máj. 02 Csütörtök máj. 03 Péntek máj. 04 Szombat
rugalmas