English version

Központi irodánk címe:

1133 Budapest, Váci út 76.

Kapcsolat / Contact

Belvárosi irodánk és Wolt partner irodánk címe:

1052 Budapest, Piarista u. 4.

villamosmérnök gyakornoki adminisztratív munka Nyomtatás

Nappali tagozatos diákokat keresünk (PASSZÍV FÉLÉVESEKET is) villamosmérnöki feladatokkal foglalkozó irodába adminisztratív feladatkörbe akár gyakornoknak is.

Feladatok:

-          nyomtatott áramkörök tervezése és a hozzá tartozó tervrajzok elkészítése a specifikációk átbeszélése után

-          programozás beágyazott rendszereken, leginkább C nyelven

Elvárások:

-          elektronika, elektrotechnikai alapismeretek

-          tanulékonyság

-          megbízhatóság

-          szakmai érdeklődés

-          saját laptop

Előnyt jelent:

-          KiCad szoftver ismerete

-          beágyazott rendszerek ismerete

-          angol nyelvismeret (nyelvvizsga nem szükséges)

-          Git ismeretek

-          programozási nyelvek ismerete (C, C++)

Kezdés: azonnal

Helyszín és munkaidő: rugalmas- megegyezés alapján

Kérem jelentkezéskor megírni , hogy milyen hosszú távon tudod vállalni a munkát,és mely napon milyen időbeosztásban tudsz dolgozni!

Kapcsolattartó:

Bagi Krisztina

06-30-1792132

bagikrisztina@jobbkezek.hu

Nagy Béla

06-20-9227695

nagybela@jobbkezek.hu

Ráérek:Jelöld be, mely napokon érsz rá ...

  márc. 02 Szombat márc. 03 Vasárnap márc. 04 Hétfő márc. 05 Kedd márc. 06 Szerda márc. 07 Csütörtök márc. 08 Péntek
rugalmas