E-mail: info@jobbkezek.hu

Logisztikai Rendszertámogató GyakornokNyomtatás

Nappali tagozatos diákokat (PASSZÍV FÉLÉVESEKET is) keresünk multi céghez gyakornoki pozicióba heti 30 órás munkavégzésre!

Főbb Feladatok:

- Felhasználói profilok létrehozása logisztikai rendszerekhez

- Logisztikai rendzserekben felmerülő probléma kezelése, nyomonkövetése

- Logisztikai IT infrastruktúra beállítása és javítása

- Control Tower felhasználói alapszintű informatikai támogatása

Elvárások:

- Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban (~B2)

- MS Office programcsomag ismerete, haladó Excel tudás

Előnyt jelent:

- Jegykezelő rendszerek ismerete (Service Now, HP Service Manager)

- IT támogatási környezetben szerzett tapasztalat

Munkaidő: Rugalmas! Heti 30 óra vállalása kötelező (4x7-8 vagy 5x6 órában)

Bér: br. 1300 Ft/óra

Csak azok jelentkezését várjuk akik a fenti elvárásoknak megfelelnek!

Kapcsolattartó:

Szegedi Zsolt

06-30-8789136

szegedizsolt@jobbkezek.hu

Nagy Béla

06-20-9227695

nagybela@jobbkezek.hu

Ráérek:Jelöld be, mely napokon érsz rá ...

  máj. 31 Vasárnap jún. 01 Hétfő jún. 02 Kedd jún. 03 Szerda jún. 04 Csütörtök jún. 05 Péntek jún. 06 Szombat
RUGALMAS!